Tarihçe

2017 senesinde üçüncü neslin katılımı ile kurulan DGN Makine deneyimli, genç teknik kadrosu, güçlü ve son teknoloji makine parkı ile Türkiye'nin her yerine 5 metreden 103 metreye kadar kendinden yürüyüşlü ve araç üstü her tip makaslı, eklemli ve jumbo platformlar ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

  • 1968 yılında Erdoğan Kanar tarafından DOĞAN KURTARMA ARAÇLARI adı ile kurulan firmamız, başta kurtarma araçları ve tahmil tahliye amaçlı kurulmuş olup, gelişen sanayi ve ihtiyaçlar çerçevesinde yerini alabilmek için her yıl yeni yatırımlar yaparak teleskopik vinç sektöründe kapasitesini sürekli artırarak büyümüş ve yeni yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

  • 1989 yılında şirketleşerek, DOĞAN VİNÇ İŞLETMESİ TAAHHÜT TİC. LTD. ŞTİ. adı ile faaliyetlerine hızla devam eden Doğan Vinç, teknolojik makine parkı ile komple tesisler kurmak, makine teçhizat montaj etmek sureti ile yerli, yabancı yatırımlarda vinç hizmeti sunarak ülkemiz sanayisinin kalkınmasına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

  • Sürekli değişen ve gelişen sektörün ihtiyaçlarına ayak uydurup 2017 yılında yeni şirketi olan DGN Makine ile platform alanına da hızlı ve etkili bir giriş yapmıştır. Üçüncü neslin liderliğinde deneyimli, genç teknik kadrosu, güçlü ve son teknoloji makine parkı ile DGN MAKİNE Türkiye'nin her yerine 5 metreden 103 metreye kadar kendinden yürüyüşlü ve araç üstü her tip makaslı, eklemli ve jumbo platformlar ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Sektöründe lider firmalara hizmet veren DGN MAKİNE ailesi olarak sizleri yükseklerde daima güvende hissettirmekten gurur duyarız.

Teklif Al

Kurumsal kiralama ve projeniz için hizmetlerimize ihtiyacınız mı var? O zaman bize bilgilerinizi bırakın, teklif için size geri dönüş yapalım.