Hakkımızda

2017 senesinde üçüncü neslin katılımı ile kurulan DGN Makine deneyimli, genç teknik kadrosu, güçlü ve son teknoloji makine parkı ile Türkiye'nin her yerine 5 metreden 103 metreye kadar kendinden yürüyüşlü ve araç üstü her tip makaslı, eklemli ve jumbo platformlar ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

DGN Makine taşıma düzenlemesinde uzmanlaşmış bir kuruluştur. Kiralanan platformlar bulundukları yerden alınarak profesyonel taşıma yöntemleriyle DGN Makine garajına getirilmektedir. Makineler DGN Makine garajına ulaştığı an, konusunda uzman teknisyenler tarafından muayene edilir. Muayene edilen makinalar gerekli bakımları yapılarak kiralanmak için hazırlanır.

  • 0

    Tamamlanan Proje
  • 0

    Şube
  • 0

    Envanterimiz
ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAK İSTİYORUZ

DGN Makine

Sektöründe lider firmalara hizmet veren DGN MAKİNE ailesi olarak sizleri yükseklerde daima güvende hissettirmekten gurur duyarız.

YÜKSEKLERDE DAİMA GÜVENLE

İlginizi çeken makineleri incelemeniz ve denemeniz için sizleri bekleyen DGN Makine ekibi kiralayacak olduğunuz makinelerin taşıma ve evrak süreçlerini profesyonel olarak yürütmektedir. DGN Makine’nin üzerinde önemle durduğu temel değerlerden birisi de müşteri memnuniyeti ve bağlılığıdır.

Platform kiralamalarından sonra da müşteri ile irtibatta olmaya özen gösteren DGN Makine güncel tekliflerini müşterilerinin onayı ile paylaşmakta olup her türlü soru ve sorunların çözümü için profesyonel teknik ekibi ile hizmet vermektedir.

Sektöründe lider firmalara hizmet veren DGN MAKİNE ailesi olarak sizleri yükseklerde daima güvende hissettirmekten gurur duyarız.

Teklif Al

Kurumsal kiralama ve projeniz için hizmetlerimize ihtiyacınız mı var? O zaman bize bilgilerinizi bırakın, teklif için size geri dönüş yapalım.